Cobra Chroomband | 120/70V21 68V
Bekijk productinformatie
>
- Voorraad artikelen vóór 19:00 besteld, vandaag verzonden (werkdagen)
- 30 dagen bedenktijd, makkelijk retourneren
- Klanten geven ons een 9,2/10
Wij zijn er voor jou!
Stel je vraag
>
Productinformatie
Artikelcode:
EAN-code:
Avon Cobra chroom band 120/70V21 68V
Avon Cobra Chrome band met de afmeting 120/70-21 inch is voor de voorkant.
Specificaties:
- Sectie Breedte : 120
- Hoogte-breedteverhouding : 70
- Velgdiameter : 21 inch
- Snelheidsindex: V
- Belastingsindex: 68
- Positie: Voor
- Versterkt
- Kleur : Zwart
Reviews
Notify me when is back in stock
Laat je e-mailadres achter en we sturen je een mailtje wanneer dit product weer op voorraad is.
Bijna van jou!
Plaats ook een review
- The Bike
- The Workshop
- The Rider
- Model Specifiek
- Royal Enfield
- YSS OEM Vering
- BMW
- BMW R-Series Specials
- BMW K-Series Specials
- BMW R Nine T Specials
- BMW R18 Onderdelen
- BMW Zadels
- Luchtfilter
- Remmen
- Nokkenas
- Carburatie & Tanks
- Cilinder / Zuiger (Kits)
- Blok Delen
- Uitlaat
- Tellers
- Ontsteking
- Verlichting
- Olie / Koeling / Filters
- Pakking (sets)
- Zitjes & Subframes
- Kroonplaat
- Vering
- Remschakel Sets
- Kabels
- Overig BMW
- BMW F650-800GS
- BMW R1200GS
- Honda
- Honda CX / GL
- Vering
- Kilometertellers
- Bobines
- Luchtfilter
- Revisie Sets Carburateur
- Kabelbomen
- Pakkingsets
- Spanningsregelaars
- Uitlaat
- Start Relais
- Voorvork Veren
- Vorkstabilisator / brace
- Remschakel Sets
- Electra
- Kabels
- Lagers
- Kettingset
- Startmotoren & Revisie
- Motorblok Onderdelen
- Diversen Honda
- Honda CB 600F Hornet '07
- Honda CBR 500 R
- Honda VFR1200X CROSSTOURER
- Honda CBF 1000 '11+
- Honda CBF 600 '06+
- Honda CBR 1000 RR '09
- Honda CB 1000 R '08
- Honda CBR600 F 11+
- Honda CB 500X '13+
- Yamaha
- Yamaha XV Virago / TR1
- MT 07 / XSR 700 onderdelen
- MT 09 / XSR 900
- Yamaha SR500
- Yamaha SR400
- Yamaha XS400
- Yamaha XS650
- Yamaha XT500
- Spatborden
- Uitlaatsystemen
- Zadels
- Voorvork Veren
- Start Relais
- Vorkstabilisator / brace
- Stickers
- Overige Yamaha
- Subframes
- Ketting & tandwielset
- Yamaha TZ 1200 Super Tenere
- Yamaha FZ1 Fazer 1000 '06+
- Yamaha TDM 900 '03+
- Yamaha FZ6 Fazer S2 '05+
- Yamaha Diversion XJ600 '08
- Yamaha FJR 1300
- Triumph
- Moto Guzzi
- Kawasaki
- Suzuki
- Suzuki SV650
- Diversen Suzuki
- Uitlaatsystemen
- Suzuki GSX 1300 R Hayabusa '08
- Suzuki GSXR 1000 K6-K7
- Suzuki GSF 650 Bandit
- Suzuki Gladius
- Suzuki DL 650 V-Strom '12+
- Suzuki GSX 650 F
- Suzuki SV 650 16+
- Suzuki DL 650 V-Strom '03-'11